Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedszkolaki z grupy VII oraz X przygotowały program artystyczny dla pracowników naszego przedszkola. Podczas występu dzieci zaprezentowały wierszyki i piosenki, pochwaliły się także umiejętnościami tanecznymi. Nie obeszło się również bez pięknych życzeń, które złożyły dyrekcji, nauczycielkom oraz pracownikom przedszkola. Kolejną formą podziękowania była prezentacja multimedialna, w której wystąpiły dzieci ze wszystkich grup naszego przedszkola. Niestety ze względu na sytuację epidemiologiczną w uroczystości nie mogły wziąć udziału wszystkie grupy oraz nauczyciele.

Szczególne podziękowania należą się Pani Monice Gałuszce oraz Pani Agnieszce Zawile – za wielkie starania oraz poświęcony czas w przygotowanie tak pięknego występu oraz prezentacji multimedialnej, a Dzieciom za wywołanie uśmiechu, a także wzruszeń na twarzach pracowników przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji multimedialnej (w tym celu należy kliknąć poniższy link) oraz kilku zdjęć z tej uroczystości:

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

 

Scroll to top